مشاوره طراحی وب سایت
متخصصین فنی در همراه وب در طول هفته آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان در زمینه طراحی وب سایت هستند. اگر در حال تصمیم گیری در زمینه قابلیت های سایت مورد نیاز خود هستید و یا در حال انتخاب شرکت طراحی سایت برای سپردن پروژه خود می‌باشید، می‌توانید با ما از طریق تلفن، ارسال ایمیل و یا تکمیل فرم در بخش تماس با ما مشورت نمایید.
 
تلفن تماس: 00 22 150 0930

HTML5 چیست؟

نوشته شده توسط مدیر در . مجموعه Blog

کمتر از دو سال از پیش بینی استیو جابز، مدیر عامل سابق اپل، صنعت برنامه نویسی وب در تسخیر فناوری HTML.5 در آمده است. جابز در نامه ای عمومی با عنوان "افکار روی فلش" نوشت که دیگر برای تماشای ویدئو یا هر نوع محتوای وب نیازی به فلش ادوبی نیست و استاندارهای جدید ایجاد شده در عصر تلفن همراه از جمله HTML.5، برنده خواهند شد.

html5

این سخنان در میان توسعه دهندگان وب بحثهایی ایجاد کرد تا جایی که برخی پیشنهاد دادند چون HTML.5 قابلیت های پیشرفته ای دارد، توسعه دهندگان باید از مرورگرهای مختلف استفاده کنند در این میان ادوبی اعلام کرد که توسعه فلش برای دستگاه های تلفن همراه را قطع می کند و تلاش خود را روی توسعه ابزارها برای استفاده از HTML.5 متمرکز می کند.

این برنامه یک پروسه در حال انجام است و انتظار می رود سال های زیادی هم طول بکشد.
مسئول ویرایشگر HTML.5 اعلام کرده است فاز اول این پروژه در سال 2012 پایان می یابد و پیاده سازی کاملا سازگار این پروژه احتمالا تا سال 2022 یا دیرتر ادامه دارد. با این حال بسیاری از قسمت های این محصول پایدار هستند و ممکن است پیاده سازی شوند.


اهداف اصلی HTML.5 بهبود این زبان است به صورتی که از جدید ترین فن آوری های چند رسانه ای پشتیبانی کند .
در حالی که هم به راحتی توسط انسان ها قابل خواندن باشد و هم به طور مداوم توسط رایانه های و دستگاه ها (مرورگر های وب، تجزیه کننده ها و...) قابل درک باشد. این فناوری به مرورگرها اجازه پخش تصاویر کاملا تعاملی (Interactive) را می دهد که به فرمان های کاربر و حرکت ماوس و کی بورد پاسخگو هستند. مستقل بودن این فناوری از پلتفرم ها و عدم نیاز به نصب افزونه های مخصوص برای اجرای وب کلیپ ها باعث می شود فایل های HTML.5 روی هر مرورگر یا دستگاهی از جمله تبلت و گوشی های هوشمند موبایل قابل اجرا باشد.

پشتیبانی سایت

محصولات و خدمات

  • بررسی دامنه
  • ثبت دامنه
  • تمدید دامنه
  • میزبانی وب (هاست)

پشتیبانی و تماس

شرایط و قوانین

  • توافقنامه کاری
  • روال کاری ما
  • قوانین حریم شخصی
  • سوالات متداول